DZIEŃ SPORTU

W tym roku Szkolny Dzień Sportu odbył się w czwartek 1 czerwca. Międzynarodowy Dzień Dziecka w ZSP w Pszowie miał zatem wybitnie charakter sportowy.

Rozgrywki sportowe, w których uczestniczyło w tym roku aż sześć klas, rozpoczęliśmy o godzinie 9 rano. Młodzież rywalizowała w turnieju piłki nożnej, piłki siatkowej oraz rzutach do kosza. Rekreacyjny charakter zawodów, sprzyjająca pogoda w połączeniu z nutką rywalizacji o czołowe miejsca sprawiły, że młodzież bawiła się bardzo dobrze.

Turniej siatkówki wygrała klasa III T, 2 miejsce zajęła klasa I T, a podium uzupełniła klasa III C.

W konkursie rzutów do kosza najlepszy okazał się uczeń klasy I T - Jędrysik Szymon, 2 miejsce zajął Michnik Dawid z klasy III T, Makowski Mateusz (I T) był trzeci w tej konkurencji.

Rywalizacja piłkarzy nożnych była w tym roku wyjątkowo zacięta i wyrównana. Po rozgrywkach grupowych drużyny z 2 miejsc spotkały się w małym finale, którego stawką było 3 miejsce. Klasa I A pokonała swoich starszych kolegów z II A (wynik meczu 3:1). W wielkim finale dotychczasowy mistrz (III C) uległ po rzutach karnych klasie I T, która tego dnia okazała się być najlepsza (wynik meczu 1:1, karne 2:3).

W każdej konkurencji rozdano nagrody za pierwsze 3 miejsca, którymi już tradycyjnie były słodycze. W imprezie wzięła aktywny udział rekordowa liczba blisko 70 uczniów i uczennic. Serdecznie wszystkim gratulujemy i zapraszamy za rok.

POWIĘKSZ

 

> > > Zobacz więcej zdjęć...

 

 > > > wróć


Zasady rekrutacji

Podręczniki

Informator naborowy


Prognoza pogody
Pszów
Pogoda - PszówMeteovista.pl Zawsze aktualna pogoda

Zanieczyszczenie powietrza

WST - współpraca

Współpraca z Cechem

Współpraca z Izbą Gospodarczą

YOUTUBE

KONKURS

KONKURS

Erasmus +

Leonardo da Vinci

TCPG online

Moje Stypendium

Lipdub

Bezpieczna szkoła - bezpieczny uczeń

Losy absolwentów

50-lecie

Wirtualny spacer

Zdjęcie panoramiczne

Przytulisko

Wolne zasoby

Pierwsza pomoc


 

BIP

 

© 1998-2017 ZSP w Pszowie
licznik