FRYZJERSKI SUKCES

W ZSP W Pszowie uczennice kształcące się w zawodzie fryzjera chętnie uczestniczą w konkursach fryzjerskich. Szkoła ma na koncie wiele sukcesów, z każdego konkursu fryzjerki wracają z nagrodami. Tym razem Paulina Grychnik zajęła II miejsce w XXIV Wojewódzkim Konkursie Uczniów Rzemiosła. Konkurs odbył się 26 marca.

-"Chciałam się sprawdzić i jestem bardzo zadowolona z wyniku. Za rok kończę szkołę i wiem, że praca w tym zawodzie przyniesie mi satysfakcję. Wystarczy odrobina fantazji i doświadczenie, które nabieram na warsztacie oraz wiedza zdobyta na przedmiotach zawodowych w szkole."- mówi Paulina.

POWIĘKSZ

Organizatorem konkursu była Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. W konkursie wzięło udział 43 uczniów z 12 miast naszego województwa. Zawodnicy stratowali w kilku kategoriach: fryzjerstwo damskie, fale wyciskane na mokro, fryzura ślubna z długich włosów, plecionka i warkocze oraz fryzjerstwo męskie. Naszą szkołę reprezentowała Paulina Grychnik. Paulina jest uczennicą klasy III. W konkursie startowała w konkurencji indywidualnej w kategorii Plecionka i warkocze na długich włosach. Paulina zajęcia praktyczne odbywa u p. Małgorzaty Poławskiej w Wodzisławiu Śl. Gratulujemy uczennicy i jej mistrzyni i życzymy dalszych sukcesów zawodowych

 

 > > > wróć


Zasady rekrutacji

Podręczniki

Informator naborowy


Prognoza pogody
Pszów
Pogoda - PszówMeteovista.pl Zawsze aktualna pogoda

Zanieczyszczenie powietrza

WST - współpraca

Współpraca z Cechem

Współpraca z Izbą Gospodarczą

YOUTUBE

KONKURS

KONKURS

Erasmus +

Leonardo da Vinci

TCPG online

Moje Stypendium

Lipdub

Bezpieczna szkoła - bezpieczny uczeń

Losy absolwentów

50-lecie

Wirtualny spacer

Zdjęcie panoramiczne

Przytulisko

Wolne zasoby

Pierwsza pomoc


 

BIP

 

© 1998-2017 ZSP w Pszowie
licznik